Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Inauguracja kampanii KKW SLD Lewica Razem w Bydgoszczy

24 września 2018 r. odbyła się inauguracja kampanii samorządowej KKW SLD Lewica Razem w Bydgoszczy. Anna Mackiewicz, która kandyduje na urząd Prezydenta Bydgoszczy, zaprezentowała główne punkty swojego programu.

 

Wydarzenie poprowadził duet Ania Niewiadomska i Tomasz Puławski, którzy przedstawili kandydatki i kandydatów do Rady Miasta Bydgoszczy oraz Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Lider listy do Sejmiku Jan Szopiński dokładnie wyłuszczył, dlaczego warto głosować na listę KKW SLD Lewica Razem, a szef patii w mieście i województwie Ireneusz Nitkiewicz przedstawił ramy programu wyborczego lewicy. Na listach znalazły się osoby reprezentujące różne środowiska: społecznicy, szefowie rad osiedli, pracodawcy, wykładowcy akademiccy, przedsiębiorcy, osoby walczące o prawa osób niepełnosprawnych, artyści, nauczyciele, studenci i uczniowie.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia – TUTAJ

Relacje w mediach:

Radio PiK – Anna Mackiewicz rozpoczęła swoje starania o prezydencki fotel

Portal Kujawski – SLD rozpoczyna kampanie. ,,Bydgoszcz to ludzie”

Metropolia Bydgoska – Anna Mackiewicz i „pięćdziesięcioro wspaniałych”. SLD Lewica Razem inauguruje kampanię wyborczą

Inauguracja Bydgoszcz 24.09.18Inauguracja Bydgoszcz 24.09.18Inauguracja Bydgoszcz 24.09.18Inauguracja Bydgoszcz 24.09.18

Fot. Piotr Ziółkowski

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem